Značky

Značky
  • SIERRA LEONE

    V roku 2012 sme priniesli na trh nové produkty pod značkou Sierra Leone, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov, zaujímavým dizajnom a precíznym technologickým spracovaním. Súhra týchto vlastností Vám zaručuje, že sa v našich výrobkoch budete cítiť príjemne a pohodlne a budete sa ku nim radi vracať. Sú športovo-elegantného charakteru. Pod značkou Sierra Leone nájdete prevažne pánske polokošele z double mercerizovanej egyptskej bavlny, mikiny a prechodné bundy ale príležitostne tento sortiment obohacujeme aj o dámske

  • MARCO MORALLI 

    S rastom výrobných kapacít a dopytom na trhu sme v roku 2006 uviedli na pánske košele pod značkou Marco Moralli. Na výrobu používame materiály zo 100% bavlny s rôznou povrchovou úpravou, ktorá zabezbečí pohodlné nosenie a jednoduché nároky na ošetrovanie. Našou poslednou novinkou je košeľa z bavlny ktorá sa vďaka svojej povrchovej úprave nemusí vôbec žehliť – NEVER IRON. Pánske košele pod značkou Marco Moralli vyrábame na rôzne príležitosti ( svadobné, elegantné, športové, biznis ) a v rôznych strihových prevedeniach ( SLIM FIT, REGULAR FIT)

  • MAKR 

    Spoločnosť MAKR bola založená v roku 1994. Od vznike disponujeme vlastným technickým vybavením a výrobnou kapacitou. Firma dlhodobo vyrába z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú na trhu. Spolupracujeme s najväčšími svetovými výrobcami úpletov. V minulosti sme sa venovali aj výrobe úpletov, čo je pre nás záväzok vyberať kvalitné materiály na výrobu kolekcií. Hlavným zameraním je výroba pánskych polokošieľ, búnd, mikín, pyžám a dámskych tričiek, šiat, sák, sukní, nohavíc....prevažne z úpletového materiálu.

Created by IT PROFI Servis s.r.o.,
Copyright © 2016 www.makr.sk